پس زمینه

پارس بیتی ارجمند به پاس هشتمین سالگرد همراهی‌مان شما میتوانید با ثبت سفارش اولیه خرید و فروش یا تبدیل ارزهای دیجیتال خود، هدیه 200 هزار تومانی از پارس بیت دریافت نمایید.

زمان برگزاری جشنواره : 6 الی 10 آذر 1402

پارس بیتی ارجمند همین حالا با اولین ثبت سفارش خرید و فروش یا تبدیل ارزهای دیجیتال در بازار پارس بیت 200 هزار تومان هدیه دریافت نمایید.

با کلیک بر روی رمزارزهای زیر ثبت سفارش را شروع نمایید 

3 قدم تا دریافت هدیه 200 هزار تومانی

شرکت پارس بیت، کارگزاری تامین ارز دیجیتال به صورت OTC و فعال در حوزه فناوری بلاکچین و تبادلات رمزارز، از سال 1396 به صورت رسمی و پژوهش محور فعالیت خود را آغاز و به منظور شفاف سازی نحوه عملکرد و حرکت طبق ضوابط معین اقدام به ثبت شرکت با نام رسمی فناوران زنجیره بلوک پارس بیت جاوید در سال 1398 نمود. طی این سال ها با توجه به فعالیت حقوقی و ارائه خدمات بی واسطه به کلیه سازمان ها، کسب و کارهای حقوقی و اشخاص حقیقی، موفق به اخذ مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و حائز دریافت نشان خلاق از نهاد ریاست جمهوری به واسطه حضور فعال در نمایشگاه ها و رویدادهای معتبر کشور شده ایم. بنا به عملکرد شفاف و حجم بالای معاملات، بعنوان اولین شرکت حقوقی در حوزه تبادل، ارائه دهنده اولین ساختار مالی و حسابداری حوزه تبادل می باشیم و از همین رو پارس بیت در حال حاضر میزبان بیش از 200 شرکت مالی، فین تک و عقد قرارداد با سازمان های دولتی و خصوصی در راستای تغییر نظام پرداخت و ارائه خدمات در این زمینه با ارائه فاکتور رسمی خدمات است. عمده فعالیت کارگزاری پارس بیت خرید و فروش رمزارز تتر در حجم بالا می باشد ولی به صورت کلی امکان معامله برای 100 رمزارز اول بازار ارزهای دیجیتال را در سامانه خود فراهم آورده است. پارس بیت در بخش های متفاوتی همچون: توسعه شهر هوشمند، فین تک، ارائه خدمات به سازمان های پزشکی و بهداشتی، بازرگانی و تجارت، صنعت پتروشیمی، مشاوره تخصصی و برگزاری کارگاه های آموزشی، تسهیل فرایندهای نقل و انتقال سرمایه به داخل و خارج کشور و تبادلات رمزارزهای جهانی و داخلی به صورت OTC و بدون محدودیت ریالی و رمزارزی به فعالیت می پردازد.

ارائه تتر با کارمزد صفر

کارگزاری رمزارز در ایران

هویت حقوقی و ثبت شده

فهرست