سامانه تبادلات OTC پارس بیت

شرکت پارس بیت، کارگزاری تامین ارز دیجیتال به صورت OTC و فعال در حوزه فناوری بلاکچین و تبادلات رمزارز، از سال 1396 به صورت رسمی و پژوهش محور فعالیت خود را آغاز و به منظور شفاف سازی نحوه عملکرد و حرکت طبق ضوابط معین اقدام به ثبت شرکت با نام رسمی فناوران زنجیره بلوک پارس بیت جاوید در سال 1398 نمود. طی این سال ها با توجه به فعالیت حقوقی و ارائه خدمات بی واسطه به کلیه سازمان ها، کسب و کارهای حقوقی و اشخاص حقیقی، موفق به اخذ مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و حائز دریافت نشان خلاق از نهاد ریاست جمهوری به واسطه حضور فعال در نمایشگاه ها و رویدادهای معتبر کشور شده ایم.

 بنا به عملکرد شفاف و حجم بالای معاملات، بعنوان اولین شرکت حقوقی در حوزه تبادل، ارائه دهنده اولین ساختار مالی و حسابداری حوزه تبادل می باشیم و از همین رو پارس بیت در حال حاضر میزبان بیش از 200 شرکت مالی، فین تک و عقد قرارداد با سازمان های دولتی و خصوصی در راستای تغییر نظام پرداخت و ارائه خدمات در این زمینه با ارائه فاکتور رسمی خدمات است. عمده فعالیت کارگزاری پارس بیت خرید و فروش رمزارز تتر در حجم بالا می باشد ولی به صورت کلی امکان معامله برای 100 رمزارز اول بازار ارزهای دیجیتال را در سامانه خود فراهم آورده است. پارس بیت در بخش های متفاوتی همچون: توسعه شهر هوشمند، فین تک، ارائه خدمات به سازمان های پزشکی و بهداشتی، بازرگانی و تجارت، صنعت پتروشیمی، مشاوره تخصصی و برگزاری کارگاه های آموزشی، تسهیل فرایندهای نقل و انتقال سرمایه به داخل و خارج کشور و تبادلات رمزارزهای جهانی و داخلی به صورت OTC و بدون محدودیت ریالی و رمزارزی به فعالیت می پردازد.

مزایای پارس بیت 

در شرایط کنونی و وضعیت حاکم بر معاملات رمزارزی در داخل کشور، اینکه شما با چه ساختاری وارد معامله و همکاری می شوید از اهمیت بالایی برخوردار است، بخصوص اگر این همکاری در حجم بالا صورت پذیرد. اولین مزیت همکاری در پارس بیت نیز به همین نکته بر میگردد که پارس بیت یک هویت حقوقی ثبت شده و دارای ساختار مشخص در فضای اجرایی داخل کشور می باشد. نکته بعدی اقدام به معامله با قیمت مناسب است که پارس بیت با توجه به نقش تامین کنندگی خود این قابلیت را دارا می باشد.

ارائه قیمت مناسب و رقابتی در سطح تامین ارز دیجیتال

قابلیت تامین رمزارز بدون محدودیت حجم ریالی و رمزارزی

مشخص بودن انجام معامله با یک ساختار حقوقی منسجم و قابل اعتماد

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان در حین ثبت سفارش و خدمات

ارائه مدارک حسابداری و صدور فاکتور رسمی برای نهادهای حقوقی

پشتیبانی برخط و قابلیت ایجاد نیروی حاضر در سازمان ها برای انجام خدمات

شرکت پارس بیت فعال در حوزه فناوری بلاکچین و تبادلات رمزارز از سال 96 به صورت رسمی و پژوهش محور شروع به فعالیت و به منظور شفاف سازی نحوه عملکرد و حرکت طبق ضوابط و در چارچوب معین، اقدام به ثبت شرکت تحت نام فناوران زنجیره بلوک پارس بیت جاوید در سال 98 نمود و کاملا منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران به کار خود ادامه خواهد داد. هدف از این کار حرکت در مسیری قانونمند و نزدیک به چارچوب های کشور در فضای مالی با توجه به حجم بسیار بالای معاملات بود تا زمانی که قوانین مندرج و مشخصی ایجاد گردد و چارچوب های یک سازمان رمزارزی استاندارد را طی این زمان در کشور عزیزمان بنا نهادیم.

. پارس بیت اولین شرکت رسمی ثبت شده در این حوزه با هویت حقوقی، تحت برند پارس بیت و دارای مجوز از سازمان نظام صنفی و رایانه ای کشور می باشد و در حال حاضر بعنوان بزرگترین و تخصصی ترین سامانه تبادلات OTCرمزارز در کشور بعنوان کارگزاری پلتفرم های داخلی و خارجی و حامی انجمن رمزارز ایران، مشغول به فعالیت می باشیم.

. پارس بیت در ابتدای فعالیت خود به صورت کاملا علمی و پژوهشی و با هدف ارتقاء سطح کیفی و آگاهی بخشی در زمینه بلاکچین و رمزارز شروع به فعالیت نمود، آغازی استارتاپی در حیطه فعالیت خود در ایران داشت. تیم پارس بیت فعالیت خود را با 2 عضو آغاز نمود و در طی سال ها تعداد نیروهای خود را به 20 نفر در بخش های مهم مالی، اداری، تبادلات، فنی و بازاریابی رساند و در ادامه مسیر خود به توسعه در بخشهای مرتبط با این اکوسیستم پرداخت.

. بنا به فقر اطلاعاتی حاکم در جامعه به دلیل ظهور شیوه ای نوپا در فضای مالی و افزایش سوء استفاده ها، در سال 1397 اقدام به راه اندازی انجمن رمزارز ایران نمودیم که یک انجمن مردم نهاد و غیر رسمی، با هدف افزایش آگاهی کاربران و ارتباط مستقیم فعالان حوزه بلاکچین و رمزارز با یکدیگر میباشد و اکنون بالغ بر 1500 عضو کارشناس، فعال و علاقه مند به این اکوسیستم دارد.

. در طی سال های فعالیت خود در ایران همواره به منظور شناسایی کسب و کارها و آشنایی و ترویج این صنعت در کشور، حضوری قدرتمند و بسیار موثر در نمایشگاه های تخصصی و مالی کشور داشته ایم و سهم بسزایی در معرفی این ساختار به کسب و کارهای کشور از طریق ترویج آن داریم.

. در پارس بیت روابط بسیار گسترده ای با اقشار و کسب و کارهای مهم دولتی و خصوصی داخلی و خارجی ایجاد گردیده است که بر حسب خدمات ویژه خود اعتبار مناسبی را در میان کسب و کارهای کوچک و بزرگ بدست آورده ایم و روز به روز در حال گسترش این فضای همکاری و خدماتی هستیم.

. پیرو حضور کاربران سطح بالای علمی خود در پارس بیت، اقدام به توسعه سیستم های فنی و زیرساخت فنی پارس بیت از جمله وبسایت و اپلیکیشن نمودیم و ساختارهای خدماتی جدید و کارآمدی را در دست اجرا داریم.

. ما در پارس بیت توانستیم در سال 1400 اولین رسیدگی مالیاتی شرکت های رمزارزی را با موفقیت و با ارائه ساز و کار جدید مالی و حسابداری به ثبت و تایید سازمان امور مالیاتی کشور برسانیم و مسیر جدیدی در اعتبارسنجی کسب و کارهای رمزارز و بلاکچین کشور را رقم بزنیم.

سال 1395 

شروع به کار استارتاپ پارس بیت

 • – تیم پارس بیت از سال 1395 به صورت پژوهش محور آغاز به کار نمود و در سال 96 به صورت جدی تحت برند پارس بیت فعالیت خود را عنوان نمود.
 • – حامی کنفرانس رگولاتوری بلاکچین و رمزارز
 • – حمایت از تشکل های دانشجویی رمزارز و بلاکچین

سال 1396  الی 1397

برندینگ و حضور فعال در نمایشگاه های معتبر کشور

 • – تیم پارس بیت از سال 1395 به صورت پژوهش محور آغاز به کار نمود و در سال 96 به صورت جدی تحت برند پارس بیت فعالیت خود را عنوان نمود.
 • – حامی کنفرانس رگولاتوری بلاکچین و رمزارز
 • – حمایت از تشکل های دانشجویی رمزارز و بلاکچین
 • – حضور در نمایشگاه تراکنش ایران و انتخاب بعنوان استارتاپ برتر و حائز دریافت نشان خلاق از نهاد ریاست جمهوری
 • – حضور در نمایشگاه فین استارزو ارائه راهکارهای ایجاد سامانه های تبادلاتی استاندارد

سال 1398 

ثبت رسمی شرکت پارس بیت و شروع فعالیت حقوقی

 • – شروع به کار رسمی شرکت پارس بیت تحت عنوان حقوقی
 • – حضور در نمایشگاه الکامپ
 • – حضور در نمایشگاه تلکام
 • – حضور در نمایشگاه تراکنش ایران و انتخاب بعنوان کسب و کار برتر
 • – توسعه کسب و کار و مراودات با نهادهای دولتی و خصوصی

سال 1399 

توسعه پارس بیت و گسترش روابط / تثبیت ساختار مالی و حسابداری

 • – برقراری استاندارد لازم جهت هویت های حقوقی تبادل رمزارز و چیدمان سیستم مالی
 • – راه اندازی نمایندگی های امارات، ترکیه و کانادا
 • – گسترش نیروی داخلی و کارآفرینی در بخش های مختلف سازمانی
 • – آموزش نیروهای متخصص در زمینه تبادلات رمزارز

سال 1400

ترویج و آموزش / توسعه وبسایت و اپلیکیشن

 • – برگزاری کلاس های آموزشی مبتدی تا پیشرفته در سازمان های دولتی و خصوصی
 • – افزایش حجم مبادلات و تامین کنندگی در حجم بالا OTC
 • – توسعه وبسایت و اپلیکیشن
 • – به روزرسانی وبسایت اتوماتیک و پنل های ویژه و تخصصی
 • – ایجاد اپلیکیشن و سهولت در ثبت سفارشات

سال 1401 

تقویت اعتبار سنجی و ارائه مشاوره های تخصصی  / فرایند قانون گذاری و ثبت

 • – توسعه تخصصی پنل کاربری و ایجاد دسترسی های سریع
 • – راه اندازی سامانه تبدیل ارزهای دیجیتال پارس بیت
 • –  گسترش نیروهای بخش فنی و تولید محتوا
 • – عقد قرارداد کارگزاری با کسب و کارهای دولتی و خصوصی
 •  – شروع فرایند نوسازی وبسایت و ارتقاء کدهای سایت
 • – توسعه ساختار مالی و حسابداری حقوق
 • – حضور فعال در جلسات مالی و قانون گذاری تبادل رمزارز در ایران
 • – عضو رسمی و دارنده کارت بازرگانی
 • – توسعه سرویس احراز هویت در 15 دقیقه و امنیت حساب کاربری
 • – تقویت اعتبار سنجی کسب و کارهای رمزارز بنابر عملکرد مثبت و سازنده در کشور و ارائه مشاوره های تخصصی به سایر کسب و کارها

تیم پارس بیت فعالیت خود را با 2 عضو آغاز نمود و در طی سال ها تعداد نیروهای خود را به 20 نفر در بخش های مهم مالی، اداری، تبادلات، فنی و بازاریابی رساند و در ادامه مسیر خود به توسعه در بخش های مرتبط با این اکوسیستم پرداخت. مدیران شرکت پارس بیت از فعالان و پژوهشگران اکوسیستم بلاکچین و رمزارز در ایران می باشند و تمام تخصص و تجربه کاری خود را صرفا در این اکوسیستم بکار بسته اند. همچنین سایر اعضای پارس بیت، متشکل از کارشناسان دکترا و کارشناسی ارشد رشته های مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار، مهندسی برق گرایش قدرت، مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار و مهندسیIT، پژوهشگران و توسعه دهندگان بلاکچین، متخصصان امور مالی و آشنا با تریدینگ و تحلیلگران بورس به صورت تخصصی و آکادمیک و آشنایی پایه ای با رمزارزها می باشند.

معرفی ارگان های داخلی پارس بیت

ما در شرکت فناوران زنجیره بلوک پارس بیت جاوید با هدف ایجاد ساختاری حقوقی منسجم و کاملا حرفه ای، شروع به فعالیت و توسعه نموده ایم و در همین راستا با ایجاد زیرساختی قوی متشکل از بخش های مرتبط حاصل از دیدی وسیع و با در نظر گرفتن جرئیات کامل، در حال فعالیت می باشیم. تیم پارس بیت در هر یک از بخش های خود متشکل از کارشناسان خبره در زمینه مرتبط با موضوع به فعالیت می پردازند و همه ی اعضا، تجربه کافی در زمینه فناوری بلاکچین و رمزارز را دارا هستند. لازم به ذکر است تیم پارس بیت از ابتدای حضور خود در مجموعه، تحت آموزش های تخصصی زیر نظر بنیانگذاران و پژوهشگران پارس بیت قرار گرفته اند و اکنون در زمینه بخش کاری خود در پارس بیت، مسلط به موضوع کاری و زیرساختی خود می باشند.

سامانه تبادلات پارس بیت دارای 5 زیر ساخت می باشد که شما می توانید مشاهده نمایید:

1 – زیرساخت فنی
2 – زیرساخت تبادل
3 – زیر ساخت تبادل
4 – زیر ساخت طراحی و تولید محتوا
5 – زیرساخت مالی و حسابداری

مهندس سیده مهکامه شریف ­زاد(مدیرعامل)

. هم بنیانگذار سامانه و کارگزاری تبادل OTC رمزارز پارس بیت
. نائب رئیس هیات مدیره انجمن بلاکچین ایران
. رئیس کارگروه تبادل انجمن بلاکچین ایران (1400-1402)
. رئیس کمیته SRO انجمن بلاکچین ایران
. رئیس هیات مدیره بنیاد نوآوری و توسعه بلاکچین سور
. هم بنیانگذار انجمن رمزارز ایران
. کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار و متخصص داده کاوی

مهندس کاوه بابایی (رئیس هیئت مدیره)

. هم بنیانگذار سامانه و کارگزاری تبادل OTC رمزارز پارس بیت
. هم بنیانگذار انجمن رمزارز ایران
. عضو رسمی انجمن بلاکچین ایران
. کارشناس ارشد مهندسی برق قدرت
. پژوهشگر بلاکچین و رمزارز
. محقق و ایده پرداز سیستم های تلفیقی برق و بلاکچین

خدمات پارس بیت

در طی سالیان فعالیت خود در پارس بیت توانسته ایم با توجه به نوپا بودن این حوزه در جامعه و به مرور زمان در طی فعالیت خود، اقدام به تثبیت روش های کاری و اجرایی حوزه ارز دیجیتال در میان اشخاص حقوقی و کسب و کارهای مختلف از طریق ارائه خدمات و مشاوره تخصصی منجر به افزایش درآمد و بهره وری در سایر سازمان ها نماییم و موجب تقویت عملکرد شرکت های مختلف در واریز، برداشت ها و تسهیل گری در امور مالی آن ها شویم. استانداردی از فاز اجرایی این حوزه را در زیرساخت کشور بهره برداری نماییم و میزبان تراکنش های حجم بالای ارگان ها در خدمات بانکی باشیم. با توجه به گستردگی خدمات پارس بیت و سهولت به دستیابی خدمات آن در حجم بالا و قیمت مناسب، با استفاده از راه اندازی اپلیکیشن و وبسایت پارس بیت این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده ایم تا به سادگی و کسری از زمان قابلیت انجام تراکنش ها و تبادلات خود را داشته باشند و در خصوص کسب و کارها با عقد قراردادهای همکاری و مشارکت، اطمینان و تعهد را ضمانت نماییم.

دستاوردهای پارس بیت

سامانه تبادلات OTC پارس بیت طی فعالیت خود در ایران همواره به منظور شناسایی کسب و کارها، آشنایی و ترویج این صنعت در کشور حضوری قدرتمند و بسیار موثر در نمایشگاه های تخصصی و مالی کشور همچون تلکام، الکامپ، نمایشگاه تراکنش ایران، فرابورس و… حضور فعال داشته است و سهم بسزایی در معرفی این ساختار به کسب و کارهای کشور از طریق ترویج آن دارد.

پارس بیت در حال حاضر دارای نمایندگی فعال در ترکیه، امارات و کانادا هم می باشد و امکان ارائه خدمات در این کشورها و یا تسهیل انتقال سرمایه از طریق رمزارز در آن ها وجود دارد.

در پارس بیت روابط بسیار گسترده ای با اقشار و کسب و کارهای مهم دولتی و خصوصی داخلی و خارجی ایجاد گردیده است که بر حسب خدمات ویژه خود اعتبار مناسبی را در میان کسب و کارهای کوچک و بزرگ بدست آورده ایم و روز به روز در حال گسترش این فضای همکاری و خدماتی می باشیم. در حال حاضر پارس بیت میزبان ارائه خدمات به بیش از 500 هزار کاربر حقیقی و 250 ساختار حقوقی در کشور می باشد.

ارائه ساز و کار مالی و حسابداری شرکت های رمزارز در سازمان امور مالیاتی

آمار بسیار قوی در کاهش هزینه های واسطه گری، افزایش درآمد و سرمایه در طرف قرارداد با پارس بیت

ترفیع خدمات از ساختار استارتاپی و تبدیل شدن به ساختار کارگزاری رمزارز در کشور

تقویت اعتبار سنجی کسب و کارهای رمزارز و بلاکچین بنابر عملکرد مثبت و سازنده در کشور

ارتباط با سامانه تبادلات پارس بیت

در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در مورد پارس بیت، می‌توانید از دکمه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

فهرست